|
|
Қобыз және скрипка. Перне басып ойнауды жалғастыру.
Пәні |
|
cынып 2 |
||
Сабақтың тақырыбы: |
Қобыз және скрипка. Перне басып ойнауды жалғастыру. |
|||
Мақсаты: |
Қобыз және скрипка аспаптарымен танысады |
|||
Күтілетін нәтиже: |
Сезімділік, музыканы толғаныспен қабылдауға, оны түсінуге, шығарманың көркемділігін қабылдауға, оны түсінуге, ән айтуға, музыка тыңдауға, қимыл - ырғақ, сурет салу, ойындар ойнауға үйренеді |
|||
Ресурстар: |
Проектор,оқулық, дәптер, стикер,бейнетаспа т.б. |
|||
Бағалау: |
Формативті бағалау, суммативті бағалау, «Екі жұлдыз, бір тілек арқылы бағалау», ауызша мадақтау |
|||
Кезеңдері: |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
||
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1.Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру мақсатында оқушылармен психалогиялық ахуал жүргізу |
тақтадағы өлең жолдарын оқып, қимылмен көрсету
|
||
Білу (3 мин) |
Үрмелі аспаптар, ұрмалы аспаптар, ішекті аспаптар. Ең алғашқы адамдар ойлап тапқан аспаптар қалай аталады? |
Сұрақтарға-жауап |
||
Түсіну (5 мин) |
«Бұл қандай аспап» ойыны. |
Сипаттау арқылы табады |
||
Сергіту сәті (2 мин) |
«Табиғат құбылыстары»- ойыны |
Жаттығуды орындап, сергіп алады |
||
Қолдану (15мин) |
Тыңдау. Қобыздың, сыбызғының, дауылпаздың дыбыстары естіледі. |
Дыбыстарды ажыратады |
||
Талдау (3мин) |
«Ұйқасын тап» ойыны |
Оқушылар ойнайды |
||
Жинақтау (6 мин) |
1. Қобызға ұқсайды. |
Жауап береді |
||
Бағалау (2 мин) |
Смайлик арқылы бір-бірін бағалау |
Оқушылар смайлик арқылы бір-бірін бағалау |
||
Үй жұмысы (2 мин) |
Мәтінді оқу, өлеңді жаттау |
Күнделікке жазады |
||
Рефлексия (2 мин) |
Бүгінгі сабақта не ұнады? |
Смайликтерді ағашқа іледі |
||
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |