|
Кембридж университеті бағдарламасы бойынша 4 сыныпқа арналған қысқа мерзімді жоспар
Пән мұғалімі: Ақжанова Ғ.Т.
Пәні:қазақ тілі
|
сынып:4 «Б»
|
күні:16.01.2014жыл
|
|
Тақырып
|
Уақыт. Күн тәртібі
|
|
Мақсаты
|
- Оқушыларға күн тәртібі туралы түсінік беру, фонетиканы пысықтау.
- Оқушылардың ой-өрісін дамыту, ойын дұрыс жеткізе білуге дағдыландыру,топпен жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру.
- Уақытты үнемдей білуге жетелеу, татулыққа,шыдамдылыққа баулу.
|
Кезеңдері
|
Мұғалім әрекеті
|
Оқушы әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру
(5мин)
|
Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі
|
Сабақ алдында психологиялық тренингке қатысады
|
|
Суреттер
бейнеролик
|
Қызығушылықты ояту
(3мин)
|
Сөзжұмбақты шешу арқылы сабақтың тақырыбың анықтату.
|
Өткенге шолу ретінде сөзжұмбақты шешіп,сабақтың тақырыбың анықтайды.
|
|
Сөзжұмбақ жазылған парақша
|
Мағынаны тану (20 мин)
|
Уақыт туралы
1/Шығармашылық топтық тапсырма./10мин/
І топ: Сағат суреті бойынша бірнеше сөйлем.
ІІ топ: Сағат суреті бойынша бір неше сөйлем.
2.Тақта алдында фонетикалық талдау.
1 топ-сағат,2 топ-мезгіл /10мин/
|
Түртіп алу әдісі бойынша саралап оқиды./диалог/
Тақырыптың мазмұнын аша отырып,постер қорғау.
Екі оқушы тақта алдында, қалғандары дәптерде жұмыс.
|
Мадақтау
Смайликтер арқылы бағалау
Формативті баға
|
Оқулық,
ватман, маркер
|
Сергіту сәті /3мин/
|
Компьтердің көмегімен «Қамажай» сергіту сәтін ұйымдастырады
|
|
|
|
Қоытындылау /7мин/
|
«Мен саған, сен маған» ойыны.
|
Екі топ бір біріне сұрақ қою.
|
|
|
Рефлексия
(5 мин)
|
5 жол өлең стратегиясы
«Көңіл- күй гүл шоғы»
|
Оқушылар 5 жол өлең құрастырады.
Сабақ соңында оқушы өз көңілін гүл арқылы білдіреді
|
|
парақшалар
|
Бағалау
|
Сабақ барысында жұмыс істегендеріне қарай баға беру.
|
|
Суммативті баға беру.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
|
Бөлім: Уроки / Қазақ тілі |
Көрсетілім: 8410 |
Қосты: NA
| Ілмек сөздер:
|
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.