№ 1.Сабақтың тақырыбы және оқып үйренудің негізгі мақсаттары 2.Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер 3.Пән үйренудегі
тосқауылды жеңу 4.Оқып үйренудің нәтижелері 5. Үйрену мақсатында бағаны қоса бағалау 6.Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы (дарынды,
талантты ) 7.Негізгі дерек көздер
1 сабақ Тақырыбы:Жаз деген..
Мақсат: Жаз ұғымының мағынасын үйрену.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
/күлімдеп тұрған шарды беру арқылы,бір-біріне жылы лебіздерін айтады/
1.ОмОЖТ
Топтық жұмыс / оқушыларды күннің көзі және жұлдыздар бойынша екі топқа бөлу/
Жұптық жұмыс/оқулықпен жұмыс/
Диалогтік оқыту
/ұйымдастыру кезеңінде қолданамын/,/сұрақ-жауап әдісі/
2.СТО/Миға шабуыл,сөзжұмбақ шешу,кластер толтыру,ЖИГСО әдісі,Кубизм әдісі/
3.ОҮБжОБ/смайликтер арқылы өзін-өзі бағалау,формативті бағалау/
4. АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,слайд-презентация/
5.ОЖЕСОжО/ карточкамен жұмыс/
6.ТжДБО
/төмен дәрежелі және жоғары дәрежелі сұрақтар қою,деңгейлік тапсырмалар /
7.ОБжК/тренинг,өзін-өзі бағалау/ Сөздік қорларының аздығы.
Қазақ тіліне тән дыбыстарды дұрыс айта алмауы.
Мәтінді оқып,мазмұ
нын айта алады. Жаңа сөздерді жатқа айтады,дұрыс айтады,сауат
ты жазады. Тақырып бойынша ойларын жетік жеткізеді.
Марапаттау
/смайликтер,формативті бағалау,кері байланыс,жиынтық баға/
Карточкамен жұмыс, деңгейлік тапсырмалар, диалог құру,топтық жұмыс,кластер құрастыру. Мұғалімге арналған нұсқаулық,әдістемелік журнал,қазақ
ша-орысша сөздіктер.
Флипчарт,кестелер,
маркер,бейне
жазбалар, постерлер.
2 сабақ Тақырыбы:
Серуендеу
Мақсаты: Серуендеу тақырыбы бойынша жаңа сөздермен танысу,сұрақ-жауап арқылы өз ойын,пікірін еркін жеткізе білуге үйрену.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
/Менің атым... тренингін өткізу/1.ОмОЖТ
Топтық жұмыс(сын есім және етістік тобына бөлу)Диалогтік оқыту әдісі
/серуендеу тақырыбына берілген сұрақтарды пайдаланып диалог құрастыру/Жұппен жұмыс/
2.СТО/Миға шабуыл,ой шақыру,бес жол өлең құрастыру/
3.АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,
слайд-презентация,аудио жазба тыңдау/
4.ОЖЕСОжО/карточка арқылы тапсырма беру/
5.ТжДБО/үлгерімі жақсы оқушым «жазғы демалыс»тақырыбына эссе жазып келеді,төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар
6.ОБжК/топтық жұмыс,спикердің бағалауы/
7.ОүБжОБ.«Бағдаршаммен»бағалау,спикердің бағалауы.
Сөздік қорларының аздығы.
Мәтінді талдайды, мағынасын түсінеді.
Серуендеу тақырыбына диалог құрастыра алады.
Сөз тіркесін,сөйлем құрастыра біледі.
Жұппен жұмыс жасауды үйренеді.
Формативті бағалау.
«Бағдаршаммен» бағалау,өзін –өзі бағалауы және (спикердің бағалауы)сы
ныптастарын бағалау,кері байланыс орнату /алма ағашы арқылы/ Ашықхат сұрақтарына жауап беру,эссе,мозайка жинау, карточкамен жұмыс,бес жол өлең құрастыру,
диалог құрастыру. Интербелсенді тақта, карточкалар, маркер,оқулық,бағалау парақшалары,
ашықхат,
сөздік, аудиодиск , тірек сөздер.
3 сабақ
Тақырыбы:
Жайлаудағы жаз
Мақсаты:Жайлаудағы жаз тақырыбы бойынша жаңа сөздердің мағынасын түсініп,сөйлем құрастыра алуға үйрену. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
/Күзгі ағаш тренингін өткізу/ оқушылар тақтадағы ағаштың жапырақтарын алып,онда жазылған тілектерді бір-біріне тілейді./
1.ОмОЖТ
Диалогтік оқыту/ұйымдастыру кезеңі/;дұрыс-дұрыс емес ойыны, «менің көршім кім?» ойыны;
ала доп ойыны; топтық жұмыс;/
2.СТО/миға шабуыл тәсілі,әлемді шарлау әдісі,кластер толтыру/
3. АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,слайд-презентация/
4. ТжДБО / төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар/
5. ОЖЕСОжО /жас ерекшелігіне сәйкес материал тарату/
6.ОБжК /топтық жұмыс/
7. ОүБжОБ /Формативті бағалау,өзін-өзі бағалау, мұғалімнің жиынтық бағасы/
Сөздік қорларының аздығы; Жайлаудағы жаз тақырыбына сөйлем құрастыра алады;жаңа сөздердің мағынасын түсінеді.
жайлаудағы жаз тақырыбына байланысты сұраққа жауап береді; Формативті бағалау;
Өзін-өзі бағалау;
Кері байланыс орнату
/стикерге сабақтан алған әсерлерін жазып смайликке жапсыру/ Дұрыс-дұрыс емес ойыны; «Менің көршім кім?» ойыны; ала доп ойыны;әлемді шарлау әдісі;
карточкамен жұмыс;
диалогтік оқыту;топтық жұмыс; жұптық жұмыс;кластер толтыру; Интербелсенді тақта, карточкалар, маркер,оқулықбағалау парақшалары,
сөздік, тірек сөздер,плакат
тар,суреттер, бағалау парақшасы.
4 сабақ
Тақырыбы:
Нәтиже сабақ
Мақсаты:
Оқушылар өткен тақырыптар бойынша жаңа сөздерді пайдалана отырып,сөйлем құрастыруды және байланыстыра сөйлеуді үйрену. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру./Сәлемдесу тренингін өткізу/
1. ОмОЖТ/диалог әдісі; сұрақ-жауап әдісі; топпен жұмыс;
2. СТО/жоба қорғау, венн
диаграммасы,ой шақыру/
3. АКТ пайдалану/слайд-презентация,сергіту сәті/
4. ТжДБО/карточкамен жұмыс, төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар/
5. ОЖЕСОжО/карточкамен жұмыс/
6. ОБжК/топтық жұмыс,спикердің бағалауы/
7. ОүБжОБ/формативті бағалау,спикердің бағалауы,жиынтық баға/ Сөздік қорларының аздығы; Жаз тақырыбы бойынша өз ойларын еркін жеткізе алады; модуль бойынша өткен жаңа сөздерді
сауатты жазады; сөйлем құрастыруға бейімделеді ; формативті бағалау;
спикердің бағалауы/ сыныптас
тарын бағалау;/кері байланыс;
мұғалімнің қорытынды бағалауы; Сұрақ-жауап ойыны;жоба қорғау;сергіту сәті;карточка-
мен жұмыс;
венн диаграммасы;
тест тапсырмалары; Тапсырмалар
дың үлгілері, бағалау парақшалары,
карточкалар,
оқулық,плакат,маркерлер,
слайд.
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Материалы / Орта мерзімді сабақ жоспары |
Көрсетілім: 6663 |
|
|
|
орта мерзімді сабақ жоспары 7 сынып
тосқауылды жеңу 4.Оқып үйренудің нәтижелері 5. Үйрену мақсатында бағаны қоса бағалау 6.Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы (дарынды,
талантты ) 7.Негізгі дерек көздер
1 сабақ Тақырыбы:Жаз деген..
Мақсат: Жаз ұғымының мағынасын үйрену.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
/күлімдеп тұрған шарды беру арқылы,бір-біріне жылы лебіздерін айтады/
1.ОмОЖТ
Топтық жұмыс / оқушыларды күннің көзі және жұлдыздар бойынша екі топқа бөлу/
Жұптық жұмыс/оқулықпен жұмыс/
Диалогтік оқыту
/ұйымдастыру кезеңінде қолданамын/,/сұрақ-жауап әдісі/
2.СТО/Миға шабуыл,сөзжұмбақ шешу,кластер толтыру,ЖИГСО әдісі,Кубизм әдісі/
3.ОҮБжОБ/смайликтер арқылы өзін-өзі бағалау,формативті бағалау/
4. АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,слайд-презентация/
5.ОЖЕСОжО/ карточкамен жұмыс/
6.ТжДБО
/төмен дәрежелі және жоғары дәрежелі сұрақтар қою,деңгейлік тапсырмалар /
7.ОБжК/тренинг,өзін-өзі бағалау/ Сөздік қорларының аздығы.
Қазақ тіліне тән дыбыстарды дұрыс айта алмауы.
Мәтінді оқып,мазмұ
нын айта алады. Жаңа сөздерді жатқа айтады,дұрыс айтады,сауат
ты жазады. Тақырып бойынша ойларын жетік жеткізеді.
Марапаттау
/смайликтер,формативті бағалау,кері байланыс,жиынтық баға/
Карточкамен жұмыс, деңгейлік тапсырмалар, диалог құру,топтық жұмыс,кластер құрастыру. Мұғалімге арналған нұсқаулық,әдістемелік журнал,қазақ
ша-орысша сөздіктер.
Флипчарт,кестелер,
маркер,бейне
жазбалар, постерлер.
2 сабақ Тақырыбы:
Серуендеу
Мақсаты: Серуендеу тақырыбы бойынша жаңа сөздермен танысу,сұрақ-жауап арқылы өз ойын,пікірін еркін жеткізе білуге үйрену.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
/Менің атым... тренингін өткізу/1.ОмОЖТ
Топтық жұмыс(сын есім және етістік тобына бөлу)Диалогтік оқыту әдісі
/серуендеу тақырыбына берілген сұрақтарды пайдаланып диалог құрастыру/Жұппен жұмыс/
2.СТО/Миға шабуыл,ой шақыру,бес жол өлең құрастыру/
3.АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,
слайд-презентация,аудио жазба тыңдау/
4.ОЖЕСОжО/карточка арқылы тапсырма беру/
5.ТжДБО/үлгерімі жақсы оқушым «жазғы демалыс»тақырыбына эссе жазып келеді,төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар
6.ОБжК/топтық жұмыс,спикердің бағалауы/
7.ОүБжОБ.«Бағдаршаммен»бағалау,спикердің бағалауы.
Сөздік қорларының аздығы.
Мәтінді талдайды, мағынасын түсінеді.
Серуендеу тақырыбына диалог құрастыра алады.
Сөз тіркесін,сөйлем құрастыра біледі.
Жұппен жұмыс жасауды үйренеді.
Формативті бағалау.
«Бағдаршаммен» бағалау,өзін –өзі бағалауы және (спикердің бағалауы)сы
ныптастарын бағалау,кері байланыс орнату /алма ағашы арқылы/ Ашықхат сұрақтарына жауап беру,эссе,мозайка жинау, карточкамен жұмыс,бес жол өлең құрастыру,
диалог құрастыру. Интербелсенді тақта, карточкалар, маркер,оқулық,бағалау парақшалары,
ашықхат,
сөздік, аудиодиск , тірек сөздер.
3 сабақ
Тақырыбы:
Жайлаудағы жаз
Мақсаты:Жайлаудағы жаз тақырыбы бойынша жаңа сөздердің мағынасын түсініп,сөйлем құрастыра алуға үйрену. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
/Күзгі ағаш тренингін өткізу/ оқушылар тақтадағы ағаштың жапырақтарын алып,онда жазылған тілектерді бір-біріне тілейді./
1.ОмОЖТ
Диалогтік оқыту/ұйымдастыру кезеңі/;дұрыс-дұрыс емес ойыны, «менің көршім кім?» ойыны;
ала доп ойыны; топтық жұмыс;/
2.СТО/миға шабуыл тәсілі,әлемді шарлау әдісі,кластер толтыру/
3. АКТ пайдалану /әуенді сергіту сәті,слайд-презентация/
4. ТжДБО / төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар/
5. ОЖЕСОжО /жас ерекшелігіне сәйкес материал тарату/
6.ОБжК /топтық жұмыс/
7. ОүБжОБ /Формативті бағалау,өзін-өзі бағалау, мұғалімнің жиынтық бағасы/
Сөздік қорларының аздығы; Жайлаудағы жаз тақырыбына сөйлем құрастыра алады;жаңа сөздердің мағынасын түсінеді.
жайлаудағы жаз тақырыбына байланысты сұраққа жауап береді; Формативті бағалау;
Өзін-өзі бағалау;
Кері байланыс орнату
/стикерге сабақтан алған әсерлерін жазып смайликке жапсыру/ Дұрыс-дұрыс емес ойыны; «Менің көршім кім?» ойыны; ала доп ойыны;әлемді шарлау әдісі;
карточкамен жұмыс;
диалогтік оқыту;топтық жұмыс; жұптық жұмыс;кластер толтыру; Интербелсенді тақта, карточкалар, маркер,оқулықбағалау парақшалары,
сөздік, тірек сөздер,плакат
тар,суреттер, бағалау парақшасы.
4 сабақ
Тақырыбы:
Нәтиже сабақ
Мақсаты:
Оқушылар өткен тақырыптар бойынша жаңа сөздерді пайдалана отырып,сөйлем құрастыруды және байланыстыра сөйлеуді үйрену. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру./Сәлемдесу тренингін өткізу/
1. ОмОЖТ/диалог әдісі; сұрақ-жауап әдісі; топпен жұмыс;
2. СТО/жоба қорғау, венн
диаграммасы,ой шақыру/
3. АКТ пайдалану/слайд-презентация,сергіту сәті/
4. ТжДБО/карточкамен жұмыс, төмен дәрежелі сұрақтар және жоғары дәрежелі сұрақтар/
5. ОЖЕСОжО/карточкамен жұмыс/
6. ОБжК/топтық жұмыс,спикердің бағалауы/
7. ОүБжОБ/формативті бағалау,спикердің бағалауы,жиынтық баға/ Сөздік қорларының аздығы; Жаз тақырыбы бойынша өз ойларын еркін жеткізе алады; модуль бойынша өткен жаңа сөздерді
сауатты жазады; сөйлем құрастыруға бейімделеді ; формативті бағалау;
спикердің бағалауы/ сыныптас
тарын бағалау;/кері байланыс;
мұғалімнің қорытынды бағалауы; Сұрақ-жауап ойыны;жоба қорғау;сергіту сәті;карточка-
мен жұмыс;
венн диаграммасы;
тест тапсырмалары; Тапсырмалар
дың үлгілері, бағалау парақшалары,
карточкалар,
оқулық,плакат,маркерлер,
слайд.
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Автор Аренова Меруерт Жумабековна
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
Авторлық бағдарлама |
Коучинг жоспарлары |
Мектеп әкімшілігі |
Мектептен тыс мекемелер |
Сыныптан тыс жұмыс |
Оқушымен жұмыс |
Тәрбие сағаты |
Ата-аналармен жұмыс |
Қосымша жинақтар |
Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар |
Қазақ тілінен ашық сабақтар |
Әдебиеттен ашық сабақтар |
Открытие уроки по русскому языку |
Уроки литературы |
Ағылшын тілінен ашық сабақтар |
Биологиядан ашық сабақтар |
Химиядан ашық сабақтар |
Физикадан ашық сабақтар |
Математикадан ашық сабақтар |
Информатикадан ашық сабақтар |
Тарихтан ашық сабақтар |
Географиядан ашық сабақтар |
Адам және қоғам пәнінен ашық сабақтар |
Психологиядан ашық сабақтар |
АӘД пәнінен ашық сабақтар |
Өзін-өзі тану пәнінен ашық сабақтар |
Құқықтан ашық сабақтар |
Экономикадан ашық сабақтар |
Музыкадан ашық сабақтар |
Технологиядан ашық сабақтар |
Дене шынықтыру пәнінен ашық сабақтар |
Сызу сурет пәндерінен ашық сабақтар |