|
|
Үлгі сызба,сұрақ бойынша сөйлем құрау.
Тақырыбы «Үлгі сызба,сұрақ бойынша сөйлем құрау »
Қолданылған модульдер
- Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,
- Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау,Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту мен оқу,
- Талантты және дарынды оқушыларды оқыту,Оқытуды басқару және көшбасшылық
Сабақтың мақсаты: Үлгіге салып сөйлем құрай отырып,сұрақтар қоюға қалыптастыру
Сабақтың әдіс-тәсілдері:
«Шаттық шеңбер», «Сен...» тренингі,«Фишкалар»,«Ыстық орындық», «Төрт сөзден», «Жұмбақ», «Жасырын мақал »Cергіту сәті «Автор орындығы», «Төрт сөзден»,
Рефлексия «2 жұлдыз, 1 тілек»
Сабақ кезеңдері Уақыты
|
Жоспар мазмұны |
Мұғалімнің іс-әрекеті: Не істеймін? |
Оқушының іс-әрекеті: |
Бағалау |
Ресурстар: осы іс-әрекет үшін қандай құралдар, кітаптар, компьютерлік жабдық және т.б қажет? |
Кіріспе
|
Ұйымдастыру Психологиялық ықпал. «Шаттық шеңбер». Мақсаты: сабаққа дайындықтарын білу. «Сен....» тренингі Мақсаты: бір-біріне жылы лебіздерін, тілектерін айту. « фишкалар» Мақсаты: топтарға бөлу. |
Оқушыларды «Шаттық шеңберіне» тұрғызып, көңіл-күйлерін, сабаққа дайындықтарын, үй тапсырмасын орындаудағы кедергілер жайлы сұрау
Ойларын тыңдау, топтарға бөліп отырғызамын, топ басшыларын сайлау, бағалау парақшаларын ұсыну |
«Шаттық шеңберінде» тұрып, өз ойларын ашық айтады, көңіл-күйлерін білдіреді. Сәйкес суреттермен бірігіп бір топ құру
|
Өте жақсы |
фишка
Топ ұстанымы
Топ аттары жазылған қағаздар |
Тұсау кесер
|
«Ыстық орындық » Мақсаты: өткенді еске түсіру Рефлексия «қосу,алу,қы зықты»
|
Орындыққа отырған оқушылардың жауаптарын тыңдаймын
|
Орындыққа отырған оқушыға өткен тақырыптар бойынша сұрақтар қояды «+» - жақсы мәлімет, ұнаған мәліметті айтады, «-» - ескерту немесе ұсыныс айтады, «қызықты» - ең жақсы мәліметті, өзін қызықтырған сәт туралы айтады. |
Жапондық бағалау
Бағалау парақшасы |
|
негізгі бөлім |
«Төрт сөзден» Сөйлем мүшелеріне талдайды
«Жасырын мақал » Мақсаты: оқушыларды шапшаңдыққа,ойлауға баулу.
«Автор орындығы » Мақсаты тиісті сөз қою
«Өзіңді тексер» Мақсаты: білімді пысықтау
|
.оқушылар топпен оқи отырып талдау керектігін ескертемін
Ребусты,шешуін және тапсырманы толық орындауын қадағалаймын
Қатесін өздері жөндеуін бақылаймын
117-жаттығу суреттерге байлынысты шағын әңгіме құрау
|
Дайын белгісін соғады 115-жаттығу Үш сөзден құралған жайылма сөйлемге сын есім қосып төрт сөзден құралған сөйлем жазу Оқушылар озат шопанмен кездесті.Жарыс үлкен залда өтті.Балықшылар ащы көлге жақындады. Қатты гүріл алыстан есілді.
116-жаттығу Ребусты шешіп мақалды жазу Ерді намыс өлтірер
117-жаттығу .Автор орындығына отырып құраған әңгімелерін айтады
119-жаттығу. Жалаң және жайылма сөйлемдерге мысал келтіріп жазу |
Талқылау барысын да топ ішінде бағалау
Дәптер ауыстырып,топтар бірін-бірі тексеру.
Жапондық бағалау |
оқулық
Ұпаймен 10+5ұпай 8+ 4 ұпай Одан төмен+ 3ұпай
|
Қорытынды |
Бағалау Мақсаты: топ басшыларының бағасын талдау.
+,- қызықты Мақсаты:
|
Жаңа білімді бекіту. Топтық жұмыс жасауды бақылаймын
кері байланыс парағын таратады |
Топ басшылары бағалау парақшаларына талдау жасайды.
Сабақтан алған әсерлерін жазады |
|
Бағалау парақшалары,
стикерлер
тикерге жазып ,жапсырмалау |
|
Үйге тапсырма беру.
|
118-жаттығу |
Үй тапсырмасымен танысады. |
|
|
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |