|
|
Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат. Программаның интерфейсі.
Сыныбы: 6 |
Пәні: Информатика Оқытушы: Жайықбаева Ж.С |
||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат. Программаның интерфейсі. |
||||||||
Сілтеме |
Оқулық Информатика 6-сынып Е.А Вьюшкова, Н.В. Параскун, Б.Қ Әбенов. Астана «Арман-ПВ» 2014 Информатикадан электронды оқулық 6-сынып . |
||||||||
Мақсаты: |
|
||||||||
Күтілетін нәтиже: |
|
||||||||
Сабақтың түрі: |
Аралас сабақ |
||||||||
Негізгі дереккөздер: |
Оқулық, интерактивті тақта, компьютер, плакат, кесте, постерлер, электронды оқулық, интернет материалдары, таратпа материалдар, топ ережесі, бағалау дискрипторлары мен бағалау парағы |
||||||||
Әдіс –тәсілдер: |
Диалог, топтық жұмыс, жұптық жұмыс, СТО , Жигсо, сәйкестендіру, ББҮ түртіп алу стратегиясы, деңгейлік тапсырмалар, талдау, қорыту, формативті және суммативті бағалау |
||||||||
Сабақтың барысы: |
|||||||||
І. Ұйымдастыру (3мин) |
- Оқушылармен сәлемдесу; - Оқушылардың сабаққа қатысын тексеру; - Жағымды психологиялық ахуал туғызу; - Оқушыларды топқа бөлу, бағалау парақтарын тарату. |
||||||||
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. (5 мин)
«БІЛУ» |
Өткенді қайталау мақсатында тест сұрақтары арқылы оқушылардың білімдерін бағалау. Жұптық бағалау. ББҮ кестесінің «Білеміз» бағанын толтыру тапсырылады.
|
||||||||
ІІІ. Ой қозғау. (5 мин) (СТО стратегиясы, АКТ, дарынды балармен жұмыс) |
Оқушылардың сабаққа қызығушылығын ояту мақсатымен электронды оқулықты пайдаланып сабақтың тақырыбын ашу.
|
||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||
«ТҮСІНУ» (10 мин) |
Оқушыларға жаңа сабақтың тақырыбын айту, дәптерлеріне тақырыпты жаздырту. Редакторды іске қосып, оны интерактивті тақтада көрсету. Жаңа сабақты түсіну мақсатында оқулықты мұқият оқытып, топтарға тапсырмалар беру. / постер қорғау/ 1-топқа «MICROSOFT WORD» процессорының мүмкіндіктері. 2-топқа «MICROSOFT WORD» процессорының терезе элементтері. «ББҮ» түртіп алу стратегиясын қолдану |
|
|||||||
«ҚОЛДАНУ» (7мин) |
Оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беру. /жеке жұмыс / А, В, С – деңгейлік тапсырмалары таратылады. |
Оқушылар берілген деңгейлік тапсырмаларды орындайды. |
|||||||
«ТАЛДАУ» (5 мин) |
Бүгінгі сабақты талдай отырып, информатикалық диктант алу. / Дәптермен жұмыс. / |
|
|||||||
Сергіту сәті. (1мин) |
Аннимация арқылы жасалған қимылдарды қайталау. / музыкамен/ |
||||||||
«ЖИНАҚТАУ» (4мин) |
|
|
|||||||
«БАҒАЛАУ» (2мин) Критерийлер бойынша бағалау |
Мұғалім дискрипторлар арқылы бағалау ұсынады. Топ басшыларының топ оқушыларын бағалау парағы негізінде мұғалім «5 баллдық» жүйеге ауыстырып оқушыларды бағалайды. |
Топ басшысы дискрипторлар бойынша баллдарын есептеп, «5 баллдық» жүйеге ауыстырып бағалайды.
|
|||||||
Рефлексия (2 мин) |
Оқушыларға кері байланыс жасау үшін түрлі-түсті стикерлер таратады. |
Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша өз ойларын көңіл- күй дидарына іледі. |
|||||||
Үйге тапсырма беру. (1 мин) |
Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат. Программаның интерфейсін оқу. |
Оқушылар үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады. |
|||||||
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |