Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Уроки / Педагогика |
Көрсетілім: 1761 |
|
|
|
Ондық бөлшектерді азайту тақырыбына есептер шығару
ТАҚЫРЫП Ондық бөлшектерді азайту тақырыбына есептер шығару
МАҚСАТЫ Оқушыларды тақырыпқа қатысты тапсырмаларды орындағанда қажетті стратегияларды таңдап ала алу дағдыларын дамыту.Өз идеяларын дәлелді түрде жеткізе алуға тәрбиелеу.
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР ОҚУШЫ:
-тапсырмаларды орындауда қажетті стратегияларды таңдай алады;
-өз идеяларын таңдап алады;
-интерактивті тақтамен жұмыс істеу дағдылары қалыптасады;
-жас ерекшелігіне сәйкес ойлау қабілетін дамытады;
-жас ерекшелігіне сәйкес өзін-өзі бағалау қабілетін дамыта алады;
САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ МҰҒАЛІМНІҢ
ІС-ӘРЕКЕТІ ОҚУШЫНЫҢ ІС-ӘРЕКЕТІ САРАЛАУ (ДИФФЕРЕН-ЦИАЦИЯ) БАҒАЛАУ РЕСУРСТАР
І.Қызығушылықты ояту
(7 мин) Топқа бөлу
Үй жұмысын тексеру
Үй тапсырмасын «Ротация» әдісі бойынша ұйымдастырады
Әлемдегі ең кішкентай құсты жасырады. Топқа бөлінеді,топ ережелерін еске түсіреді.
Үй жұмысын берілген эталон арқылы өз-өздерін тексереді.
Класқа келгесін топ ақылдасып ,топтан тек үздік деген 1 сұрақ анықталып,плакатқа жазылып сағат тілі бағытымен қарсы топтарға таратады.Оқушылар тақырыпқа байланысты тапсырманы орындап,жауабын табады. Ережелерді қайталап айтқызу арқылы кешегі сабақта қиналған оқушыларға көмек беру. Өзін-өзі бағалау
Топтық бағалау Бағалау парағы
Плакат
Эталон
ІІ. Мағынаны ажырату
(33 мин) Теңдік орындалатындай етіп үтірлерді қойыңыз:
52-18=50,2
736-336=4
«Қатесін тап» ойынын ұйымдастыру үшін Дымбілместің шығарған есептерін топтарға таратады.
Әр топқа деңгейлік тапсырмалар ұсыну.Тапсырманы тексеру үшін эталон ұсынады.
№993 (А-деңгей)
№1001 (В-деңгей)
№1010 (С-деңгей)
Әр топқа мәтін есептермен жұмыс беру.
№1003,1004,1005
Мәтін есептерге ұсынылған алгоритм:
-не белгілі?
-табу керегі?
-қай тақырыпқа негізделген?
Оқушылар қатені әуелі жеке,жұппен,топпен ойланып,әр топ өз ойларын негіздеп ,дәлелді түрде ортаға шығып айтады.
Топ мүшелері жеке,жұппен ойланады.
Оқушылар орындаған тапсырмаларының дұрыс не бұрыстығын негіздейді.
Тапсырмаларын постер арқылы қорғайды.
Оқушылар алгоритмге негіздеп,есепті шығарады.
Қабілеті жоғары оқушыларға деңгейі күрделі сұрақтар қою
ІІІ.Ой-толғаныс
(5 мин)
Бүгінгі сабақ ұнады ма?Ұнаса несімен ұнады?
«Блоб ағашы» бойынша өздеріңді бейнелеңдер.Өзгеріс бар ма? сұрақтарына кері байланыс алу
Сабаққа қатысқан мұғалімдерден кері байланыс алу. Кері байланыс парақшалары
ІV. Үй тапсырмасы
№1006,1009 Кросворд құрастыру
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |