Серікхан Амангүл
Гуманитарлық ғылымдар магистрі
ШҚО Тарбағатай ауданы, Би Боранбай атындағы орта мектеп
Уақыты: 13.12.2014 жыл
Сыныбы: 5- сынып
Сабақ тақырыбы: Сымайыл.
Мақсаты: Діни әңгімелердің тууы туралы мағлұмат бере отырып, оқушылардың оқу-білімге деген қызығушылықтарын оятып, адамгершілікке, имандылыққа тәрбиелеу.
Оқыту нәтижелері:
Детальға көңіл бөлінгендіктен оқушылар мәтінді толық оқыды және әдеби шығармаға қызығушылығы артты.
Әдіс-тәсілдері: Сұрақ-жауап, түсіндіру, сұрақтар шеңбері, сауалнама, сөзжұмбақ
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ
Көрнекі құралдары:
кеспе қағаздар, түрлі-түсті стикер, блоб ағашы,
Қамтылған модульдер СТО. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, ЖЕСО, таланты және дарынды балаларды оқыту, оқытуды басқару және көшбасшылық, оқытуды бағалау және оқуды бағалау,
Сілтеме Қазақ тілі оқулығы 5-сынып
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ:
Кезеңдері Уақыты Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс- әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі 3
минут Сәлемдесу, сыныпты түгендеу, назарын сабаққа аудару және топқа бөлу. Оқу құралдарын дайындау.
Түстер арқылы топқа бөліну.
Үй жұмысы 5 мин «Сәйкестендіру» кестесі
Сапиолла
Уасуаса
Қари
Сахаба
Уаһи
Оқушылар дұрыс жазылған анықтамаға сызықпен апарып белгілеу керек.
Жаңа сабақ 5 мин Адам бойындағы ең басты қасиет – ол таным мен сенім.
Адамзат қоғамы тарихында әрбір адам сенімдерінің ең абзалы – Жаратушыға деген сенім. Сөзжұмбақ «Сымайыл» Сабақтың мақсатына байланысты оқушылар өз ойларын білдіреді. Мұғалім олардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын ескере отырып, кеңесе отырып, ортақ мақсат шығарады.
Кітаппен жұмыс 5мин Сұрақтар шеңбері Талдау
Тапсырма 5мин Тақырып қою Әр топ мәтінге өздері тақырып қойып, оны не себепті қойғандарын айтады.
Шығармашылық
жұмыс 5мин Шығарма идеясын анықтау.
Алланың шексіз мейрімі. Стикерге әр оқушы өз түсінігі бойынша шығарманың идеясын жазады.Оны даналық ағашына жапсырады.
Бекіту 6мин Кесте
Жағымды кейіпкер Жағымсыз кейіпкер Дәлел
Образдарды талдап, дәлел келтіреді.
Қорытынды 6
мин Сауалнама
1.Бүгінгі тақырыптың идеясы қандай?
2.Кейіпкерлер туралы не айтасың?
3. Бүгінгі сабақтан алған әсерің? Сұрақ-жауап
Үй жұмысы 2
мин Жоспар құру
Ажар ананың зарын жаттау Күнделіктеріне жазып алады.
Бағалау 3 мин Формативті бағалау
Топтық бағалау
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Материалы / Әдебиеттен ашық сабақтар |
Көрсетілім: 2153 |
|
|
|
Сымайыл
Гуманитарлық ғылымдар магистрі
ШҚО Тарбағатай ауданы, Би Боранбай атындағы орта мектеп
Уақыты: 13.12.2014 жыл
Сыныбы: 5- сынып
Сабақ тақырыбы: Сымайыл.
Мақсаты: Діни әңгімелердің тууы туралы мағлұмат бере отырып, оқушылардың оқу-білімге деген қызығушылықтарын оятып, адамгершілікке, имандылыққа тәрбиелеу.
Оқыту нәтижелері:
Детальға көңіл бөлінгендіктен оқушылар мәтінді толық оқыды және әдеби шығармаға қызығушылығы артты.
Әдіс-тәсілдері: Сұрақ-жауап, түсіндіру, сұрақтар шеңбері, сауалнама, сөзжұмбақ
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ
Көрнекі құралдары:
кеспе қағаздар, түрлі-түсті стикер, блоб ағашы,
Қамтылған модульдер СТО. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, ЖЕСО, таланты және дарынды балаларды оқыту, оқытуды басқару және көшбасшылық, оқытуды бағалау және оқуды бағалау,
Сілтеме Қазақ тілі оқулығы 5-сынып
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ:
Кезеңдері Уақыты Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс- әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі 3
минут Сәлемдесу, сыныпты түгендеу, назарын сабаққа аудару және топқа бөлу. Оқу құралдарын дайындау.
Түстер арқылы топқа бөліну.
Үй жұмысы 5 мин «Сәйкестендіру» кестесі
Сапиолла
Уасуаса
Қари
Сахаба
Уаһи
Оқушылар дұрыс жазылған анықтамаға сызықпен апарып белгілеу керек.
Жаңа сабақ 5 мин Адам бойындағы ең басты қасиет – ол таным мен сенім.
Адамзат қоғамы тарихында әрбір адам сенімдерінің ең абзалы – Жаратушыға деген сенім. Сөзжұмбақ «Сымайыл» Сабақтың мақсатына байланысты оқушылар өз ойларын білдіреді. Мұғалім олардың бүгінгі сабаққа деген көзқарасын ескере отырып, кеңесе отырып, ортақ мақсат шығарады.
Кітаппен жұмыс 5мин Сұрақтар шеңбері Талдау
Тапсырма 5мин Тақырып қою Әр топ мәтінге өздері тақырып қойып, оны не себепті қойғандарын айтады.
Шығармашылық
жұмыс 5мин Шығарма идеясын анықтау.
Алланың шексіз мейрімі. Стикерге әр оқушы өз түсінігі бойынша шығарманың идеясын жазады.Оны даналық ағашына жапсырады.
Бекіту 6мин Кесте
Жағымды кейіпкер Жағымсыз кейіпкер Дәлел
Образдарды талдап, дәлел келтіреді.
Қорытынды 6
мин Сауалнама
1.Бүгінгі тақырыптың идеясы қандай?
2.Кейіпкерлер туралы не айтасың?
3. Бүгінгі сабақтан алған әсерің? Сұрақ-жауап
Үй жұмысы 2
мин Жоспар құру
Ажар ананың зарын жаттау Күнделіктеріне жазып алады.
Бағалау 3 мин Формативті бағалау
Топтық бағалау
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Автор Серікхан Амангүл Серікханқызы
ШҚО Тарбағатай ауданы, Би Боранбай атындағы орта мектеп
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
Авторлық бағдарлама |
Коучинг жоспарлары |
Мектеп әкімшілігі |
Мектептен тыс мекемелер |
Сыныптан тыс жұмыс |
Оқушымен жұмыс |
Тәрбие сағаты |
Ата-аналармен жұмыс |
Қосымша жинақтар |
Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар |
Қазақ тілінен ашық сабақтар |
Әдебиеттен ашық сабақтар |
Открытие уроки по русскому языку |
Уроки литературы |
Ағылшын тілінен ашық сабақтар |
Биологиядан ашық сабақтар |
Химиядан ашық сабақтар |
Физикадан ашық сабақтар |
Математикадан ашық сабақтар |
Информатикадан ашық сабақтар |
Тарихтан ашық сабақтар |
Географиядан ашық сабақтар |
Адам және қоғам пәнінен ашық сабақтар |
Психологиядан ашық сабақтар |
АӘД пәнінен ашық сабақтар |
Өзін-өзі тану пәнінен ашық сабақтар |
Құқықтан ашық сабақтар |
Экономикадан ашық сабақтар |
Музыкадан ашық сабақтар |
Технологиядан ашық сабақтар |
Дене шынықтыру пәнінен ашық сабақтар |
Сызу сурет пәндерінен ашық сабақтар |