Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Уроки / Ашық сабақтар |
Көрсетілім: 26231 |
|
|
|
Lesson Study әдісі
Тақырыбы «Lesson Study» әдісі
Мақсаты Ой-талқылар арқылы қатысушылар «Lesson Study» әдісі туралы түсінік беріледі, идеялары мен жұмыс жасауларына өздерінің жеке түсініктерін зерттей қолдана алуын дамыту
Күтілетін нәтиже «Lesson Study» әдісі туралы түсінік қалыптасады, тәжірибелеріне қолдануға бағыт- бағдар алады, сыни ойлау дамиды.
Түйінді сөз Сын тұрғысынан ойлау,жаңа әдіс-тәсілдерді қолдану қажеттігі уақыт күттірмейтіні дәлелді қажет етпейді
Ресурстар Постерлер, маркер, стикерлер, тарапта парақтар, видеоролик
Бағалау 1.Мұғалімдер арасында ынтымақтастық, сенімділік нығая түседі.
2.Пән мұғалімдері өзара шығармашылық топта «Lesson Study» тәсілімен жұмыс жасауды қарастыруға бағыт-бағдар алады
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері Уақыт шеңбері Коучтың іс – әрекеттері және қатысушылардың іс –әрекеті
Сәлемдесу 1минут Коуч коучингтің тақырыбын, мақсатын түсіндіреді
Жағымды ахуал 3 минут Шаттық шеңберге тұрып, танысу жақсы сөздер айту
Топқа бөлу 3 минут Түстер арқылы түстерге қарай топтастыру Топ ережесін құру
Топпен жұмыс Миға шабуыл 10 минут
1.Экраннан «Командалық жұмыс» атты бейне ролик көрсету
2.Топ мүшелері жеке-жеке және топта түйінді сөздер айтады.
3.Постерге түсіреді (қатысушылардың ортақ шешімі)
Топпен жұмыс
2+2+2 минут
4 минут
6 минут
1.«Lesson Study» тәсілі туралы мәтін беріліп, материалды оқып, жеке-жұптық-топпен жұмыс жасату
2.Топтар жеке постерге өз ойларын түсіреді.
3. Постерлерін қорғайды.
Рефлексия 10 минут Топ мүшелеріне сұрақтар қойылып, жауап алынады?
1.Коучинг –сессия басталғанда біз қандай әрекет орындадық?
2.Осы әрекетті сыныпта қолдануға бола ма?Неге?
3.Топқа бөлу әдісі сіз қолданып көресіз бе? Неге?
4.Топ болып жұмыс жасаған ұнады ма? Неге?
5. Біз қандай тәсілмен таныстық?
6.Сіз өз мектебіңізде «Lesson Study» тәсілін жүргізер ме едіңіз? Неге?
7. Бірлесіп зерттеу жұмысын жүргізер әріптес бар деп ойлайсыз ба?
8.Алдыңғы сұрақтар қою арқылы біз қатысушыларға нені үйретуге тырыстық деп ойлайсыз?
Кері байланыс 2 минут «Плюс-Минус-Қызық» кері байланыс
Қошбағаров Бексұлтан француз тілі пәні мұғалімі, І деңгейлі мұғалім
«АКТ арқылы СТО дағдыларын қалыптастыру» тақырыбында коучинг жоспары
Тақырыбы Сабақта АКТ-ны пайдалана отырып СТО дағдыларын қалыптастыру.
Мақсаты Қатысушыларды АКТ қолдану арқылы сыни ойлауға бағыттау
Күтілетін нәтиже Ойлау қабілеті дамиды, материалдарды талдап үйренеді,өз ойын ауызша, жазбаша көпшілік алдында білдіреді, сыни пікір айта алады.
Түйінді сөз Бірлесе жұмыс жасауға ұмтылайық! Бір мәмлеге келуге ат салысайық! Келеңсіз жағдайларды бірге шешейік!
Ресурстар Постер, маркер, стикер, тапсырманы арындауға арналған парақ, видеоролик
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері Уақыт шеңбері Коучтың іс – әрекеті және қатысушылардың іс –әрекеті
Сәлемдесу 1 минут
Сергіту 2 минут «Қара жорға» биі
Топқа бөлу 2 минут Ою өрнектер арқылы. Топ ережесін құру
Жағымды ахуал 2 минут «Көңіл күйді» анықтау ой сергегі ()
Топпен жұмыс
Миға шабуыл 7 минут Топ ережесін құру. «О силе единства» мультфильмнен үзінді келтіреді. Әріптестер мультфильм туралы өз ойларын айтады.
Телефон, почта жәшігі, теледидар, хат, суреттерін көрсетіп мұғалімдердің ойларын білу.
Ой шақыру 15 минут Тақырыпты ашу. Слайдтарды көрсету. АКТ –ні пайдалануда өтілетін сабаққа тигізетін пайдасы туралы әңгіме.
10 минут Топ ішінде талқылау. Жаңа идея жасауға тырысу (Бес саусақ)
Рефлексия 5 минут Кері байланыс :«Екі жұлдыз, бір тілек»
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |