Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Уроки / Математика |
Көрсетілім: 2474 |
|
|
|
Ондық бөлшектерді азайту
ТАҚЫРЫП Ондық бөлшектерді азайту
МАҚСАТЫ Оқушыларға ондық бөлшектерді азайту амалдарын меңгерту.Есеп шығару барысында ережені қолдана алу дағдысын дамыту.
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР ОҚУШЫ:
-оқушыларда тақырыпқа байланысты негіз қалыптасады;
-жаңа тақырыпты меңгеруде мақсат қойып үйренеді;
-танымдық әрекетін басқара алады;
-тақырып бойынша проблеманы өзі шеше алады;
-бірлесіп жұмыс істеу дағдылары қалыптасады;
САБАҚТЫҢ КЕЗЕҢДЕРІ МҰҒАЛІМНІҢ
ІС-ӘРЕКЕТІ ОҚУШЫНЫҢ ІС-ӘРЕКЕТІ САРАЛАУ (ДИФФЕРЕН-ЦИАЦИЯ) БАҒАЛАУ РЕСУРСТАР
І.Қызығушылықты ояту
(5 мин) Топқа бөлу
Үй жұмысын тексеру
«Білемін.Білгім келеді.Үйрендім (ББҮ)» кестесін толтырту Топқа бөлінеді,топ ережесін анықтайды.
Үй жұмысын берілген эталон арқылы өз-өздерін тексереді.
Өткен білімдерін нақтылау мақсатында
Ондық бөлшек дегеніміз не?
Қандай амалдар қолдануды білесіңдер?
Енді қандай амал қолдануды үйренгілерің келеді? деген сұрақтар бойынша жауап береді. өзін-өзі бағалау Топқа бөліну парақшалары
Эталон
Бағалау парағы
ІІ. Мағынаны ажырату
(35 мин) Тақырып бойынша проблема ұсынады.
3,7-1,2=
7.21-1.5=
Топтарға оқулықтан ондық бөлшектерді азайтуға есептер таратады
№989(1-8)
№990(1-6)
Тақырыпқа қатысты мәтін есептерді әр топқа ұсынады.
№995,996,997,998
Проблеманы оқушылар жеке,жұппен,топпен ойланад
Тапсырманы оқушылар жеке,жұппен,топпен ойланады.
Оқушылар тақырыпқа қатысты негізгі түйіндерді түртіп алады.
Орындалған тапсырмаларды постер арқылы қорғайды.
Мәтін есептерді ойларында қорытып топпен талдап,қорғайды.
Қабілеті жоғары оқушымен қабілеті төмен оқушына жұптастыру
Бағдаршам сигналы арқылы көрінген оқушыларға алгоритм ұсыну
Топтар бірін-бірі бағалайды
Үш шапалақ
Бағдаршам
Смайликтер арқылы
Бірін-бірі бағалау
Мұғалім оқушылардың жұмысын қадағалайды
Постер
Интерак
тивті тақта
үлестірме материалда
ББҮ кестесінің «Үйрендім» графасын толтыру
Бағдаршам сигналы бойынша жалпы оқушылардың сабақ бойынша алған деңгейлерін анықтау.Келесі сабақта сол оқушыларға көпірше ұйымдастыру.
Топқа бөлініп жұмыс жасау ұнады ма?
Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Бағалаудың жаңа форматының саған оңай және қиын болған жері?
Бағдаршам сигналының қандай ,қай жерде көмегі болды? сұрағына кері байланыс алу.
«Блоб ағашы» бойынша өздерін бейнелеу
өзін-өзі бағалау Бағдаршам элемент
тері
стикер
ІV. Үй тапсырмасы
Оқулықтан №988 (2,3) №992(2,4,6,8)
№999 (шығармашылық есеп)
Тарау бойынша ережелерден сұрақ дайындап келу тапсырылды.
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |