|
|
Теңсіздіктерді шешу.
Сабақтың тақырыбы: |
Теңсіздіктерді шешу |
|||
Сілтеме: |
Күнтізбелік жоспар,слайд,интернет |
|||
Сабақтың мақсаты: |
Блум таксономиясы арқылы оқушыларға әр түрлі теңсіздіктерді шығаруда сыни тұрғыдан ойландыруға үйрету,анықтамасын білуге ой салу,АКТ-ны пайдалану арқылы осы тақырып бойынша оқушылардың білім дәрежесін анықтау, алған білімдерін тиянақтау;оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту, практикалық дағдысын қалыптастыру; |
|||
Оқытудың мақсаты:
|
Математика сабағында деңгейлік сұрақтар арқылы оқушыны ойлануға,салыстыруға өзіндік бағалау дағдысын қалыптастыруға үйрету. |
|||
Міндеті: |
Оқушылардың тез ойлау қабілетін дамыту,әртүрлі есептер шығару арқылы ой-өрістерін дамыту,пәнге қызығушылығын арттыру. |
|||
Күтілетін нәтижелері:
|
|
|||
Жаттығулар: |
Деңгейлік тапсырмалар |
Проблемалық сұрақ |
||
Тест тапсырмалары
|
||||
Қадамдар: |
|
|||
Тапсырмалар: |
Блум таксономиясы бойынша топқа тапсырма беру.
|
|||
Сабақтың барысы:
|
||||
Мұғалімнің іс-әрекеті: |
Оқушының іс – әрекеті: |
|||
Блум таксономиясы бойынша топтарға тапсырма беремін. 1)Білім.Өткен тақырып бойынша сұхбат пікірталас құру арқылы еске түсіру. (5 мин)
2)Түсіну. Әр топқа тапсырмалар беріледі. (10 мин) Теңсіздіктерді түрлендіру түрлері бойынша постер қорғайды.
3)Қолдану.деңгейлік тапсырмалар (2 ұпай) (2 ұпай) (3 ұпай) 3 - (3 ұпай) (4 ұпай) (3 ұпай) (4 ұпай) (5 ұпай) (4 ұпай)
4)Талдау. Әр топ есептің қатесін анықтап, дұрыс шешімін көрсетеді. сыни тұрғыдан ойлау модулі бойынша ойларын дәлелдейді
3х2+1 6-3х-5х2
x+2=1 x-3=1
Тест сұрақтары арқылы сабақты қорытындылау.
|
«Гүл сыйлаймын» психологиялық тренинг өткізу арқылы психологиялық ахуал қалыптасады. . Кәмпит арқылы топқа бөлінеді. Көшбасшыны анықтау .Бағалау парағымен таныстыру. І топ ІІ топ
Сөзіне кластер құрау
Әр топқа иапсырма беріледі. І топ: Нақты сандар жиынында берілген теңсіздікті мәндес теңсіздікке келтіретін түрлендіру ІІ топ: Қандай да бір аралықта берілген теңсіздікті мәндес теңсіздікке келтіретін түрлендіру
Әр топ тапсырмаларды орындайды. (дәптерлеріне). Бір бір оқушыдан шығып, тақтаға орындайды.
Проблемалық сұрақтар. «Қатесін тап» есептің қатесін тауып, дұрыс шешу жолдарын көрсетеді. Есептің шығару жолына талдау жасайды.
Әр оқушы жеке орындайды .Бағалау парағын толтырады.
|
|||
Бағалау: |
Бағалау критериі бойынша бағалау |
|||
Үйге тапсырма: |
№ 361 |
|||
Рефлексия. Смайликтер арқылы: сабақтан алған әсерлерін жазып, смайликке жапсырады.
|
||||
Бағалау критерийлері |
дискрипторлар |
|
Жетістіктер дің ең жоғарғы деңгейі |
Үй тапсырма сына дайындығы |
|
2 3
4 5 |
5 |
тақырыпты меңгеруі
|
|
2 3
4
5 |
5 |
Шығарма шылық тапсырма ларды орындауы |
|
2 3
4
5 |
5 |
Сабаққа қатысу белсенділігі |
|
2
3 4 5 |
5 |
Бағалау парағы
№ |
Аты –жөні
|
Үй тапсырмасы
|
Тақырыпты меңгеруі |
Шығармашылықжұмыс |
Сабаққа қатысу белсенділігі |
Деңгейлік тапсырмалар |
Тест тапсырмалары |
Қорытынды үпай |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
№ |
Аты –жөні
|
Үй тапсырмасы
|
Тақырыпты меңгеруі |
Шығармашылықжұмыс |
Сабаққа қатысу белсенділігі |
Деңгейлік тапсырмалар |
Тест тапсырмалары |
Қорытынды үпай |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау парағы
№ |
Аты –жөні
|
Үй тапсырмасы
|
Тақырыпты меңгеруі |
Шығармашылықжұмыс |
Сабаққа қатысу белсенділігі |
Деңгейлік тапсырмалар |
Тест тапсырмалары |
Қорытынды үпай |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
История открытые уроки по истории |
Педагогика открытые уроки по педагогике |
Биология открытые уроки по биологии |
Информатика открытые уроки по информатике |
Математика открытые уроки по математике |
Физика открытые уроки по физике |
Химия открытые уроки по химии |
Разное открытые уроки |
География Открытые уроки по географии |
русский язык |