Cабақтың тақырыбы: «Қылмыс. Қылмыскер. Үстеу. Мекен үстеуі»
Грамматикалық тақырып: Үстеу. Мекен үстеуі.
Cабақтың мақсаттары:
Білімділік: студенттерді заңгер мамындығымен таныстырып, еңбек жолы туралы білімдерін терендете түсу.
Дамытушылық: Мәтінді мазмұндауға дағдыландыру, сөздік қорын молайту, мәтін
бойынша тіл дамыту жұмыстарын жүргізу.
Тәрбиелік: Мемлекеттіқ тілге сүйіспеншілігін арттыру, құрметтеу.
Сабақтың көрнекілігі: суреттер, тірек-сызба, оқулықтар, сөздіктер, слайдтар.
Сабақтың түрі: аралас сабақ
Әдіс- тәсілдері: тусіндіру, сұрақ- жауап, әңгіме.
Сабақ барысы:
І.Бағдарлау- мотивациялық кезең:
1.Амандасу
2.Топ студенттерін түгендеу
3. Сабақтың мақсаты мен міндетін қою.
ІІ.Үй жұмысын тексеру:
1. Сөздік диктант
2. Адамның сыртқы келбетін қурастыру.
ІІІ.Жаңа білімді игеру:
1. Кластер жасау (іс деген сөзбен)
2.Кәсібі мәтіндермен жұмыс.
3.Мәтінді сөздікпен аудару.
4. Мәтінде үстеу табыныз.
5.Сұрақтарға жауап берініздер:
а) Қылмыс деген не!
б) Қылмыскер деген кім?
6. Жаңа сөздермен сөйлем қурастыру (cезікті, айыпкер, сотталушы, сотталған).
7. Білімдіден шыккан сөз, талыптыға болсын кез… (Әділет пен заң туралы сөздер, мақалдар) Абай.
8. Қылмыскердің портретін жасау.
ІV. Үй жұмысы:
Газеттен 2-3 қылмыс өкиға жазып алып, орыс тіліне аудару.
V. Рефлексиялық- бағалау кезеңі: білімдерін бағалау.
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Бөлім: Статьи / Ұстаздарға |
Көрсетілім: 1853 |
|
|
|
Ашық сабақ: Қылмыс. Қылмыскер.
Грамматикалық тақырып: Үстеу. Мекен үстеуі.
Cабақтың мақсаттары:
Білімділік: студенттерді заңгер мамындығымен таныстырып, еңбек жолы туралы білімдерін терендете түсу.
Дамытушылық: Мәтінді мазмұндауға дағдыландыру, сөздік қорын молайту, мәтін
бойынша тіл дамыту жұмыстарын жүргізу.
Тәрбиелік: Мемлекеттіқ тілге сүйіспеншілігін арттыру, құрметтеу.
Сабақтың көрнекілігі: суреттер, тірек-сызба, оқулықтар, сөздіктер, слайдтар.
Сабақтың түрі: аралас сабақ
Әдіс- тәсілдері: тусіндіру, сұрақ- жауап, әңгіме.
Сабақ барысы:
І.Бағдарлау- мотивациялық кезең:
1.Амандасу
2.Топ студенттерін түгендеу
3. Сабақтың мақсаты мен міндетін қою.
ІІ.Үй жұмысын тексеру:
1. Сөздік диктант
2. Адамның сыртқы келбетін қурастыру.
ІІІ.Жаңа білімді игеру:
1. Кластер жасау (іс деген сөзбен)
2.Кәсібі мәтіндермен жұмыс.
3.Мәтінді сөздікпен аудару.
4. Мәтінде үстеу табыныз.
5.Сұрақтарға жауап берініздер:
а) Қылмыс деген не!
б) Қылмыскер деген кім?
6. Жаңа сөздермен сөйлем қурастыру (cезікті, айыпкер, сотталушы, сотталған).
7. Білімдіден шыккан сөз, талыптыға болсын кез… (Әділет пен заң туралы сөздер, мақалдар) Абай.
8. Қылмыскердің портретін жасау.
ІV. Үй жұмысы:
Газеттен 2-3 қылмыс өкиға жазып алып, орыс тіліне аудару.
V. Рефлексиялық- бағалау кезеңі: білімдерін бағалау.
Соңғы жарияланған материалдар тізімі
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Бөлімдер
Ұстаздарға |
Ата-аналарға |
Біздің мектеп |
Баяндама |
Эссе |
Оқушыларға |
Конкурс ең үздік шығарма Ең үздік шығарма конкурсына арналған. Шығармаларды осы жерде жазамыз |